Czym się zajmujemy

Oprócz obsługi księgowej spółek oraz działalności gospodarczych, doradzamy naszym Klientom jak oszczędzić swoje pieniądze na wydatkach, podatkach i ZUSie.

Oferta

Przepisy rachunkowe i podatkowe w Polsce cechują się dużą zmiennością, są skomplikowane i bardzo surowe. W ciągu ostatnich lat można zaobserwować wielokrotne zmiany dotyczące ustawodawstwa w zakresie rachunkowości i podatków. W tak burzliwym środowisku związanym z częstotliwością zmian prawnych i niejednoznaczności przepisów, często, bardzo skomplikowanym jest prawidłowa ich ocena i interpretacja. Z tego też powodu, przy prowadzeniu działalności warto korzystać z usług firmy, która na co dzień zajmuje się wskazaną tematyką.

Korzyściami naszych Partnerów płynącymi z outsoursingu do Simple Tax procesów księgowych są:

  • zespół wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate i szerokie doświadczenie zawodowe, którzy zajmują się ich księgami rachunkowymi oraz zagadnieniami podatkowymi,
  • pewność efektywnego i rzetelnego świadczenia dla nich usług finansowych,
  • pomoc w redukcji kosztów i ryzyka,
  • dostarczanie niezbędnych informacji z punktu widzenia kierowaniem jednostką i podejmowaniem decyzji zarówno operacyjnych jak i strategicznych z punktu widzenia Ich firmy, poprzez przygotowywanie raportów finansowych,
  • prowadzenie administracji kadrowo – płacowej,
  • obliczanie zobowiązań publiczno prawnych wraz z przygotowaniem wymaganej dokumentacji oraz zeznań podatkowych.

Dzięki współpracy z Simple Tax jako nasz Partner możesz skoncentrować się na prowadzeniu Swojej Firmy.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie komfortu firmom w taki sposób aby nie musiały zadręczać się sprawami księgowymi oraz kadrowymi. Jesteśmy po to aby obsługiwać i doradzać w sprawie finansów w Państwa firmie. Proponujemy rozwiązania obniżające koszty prowadzenia Państwa firmy.

Kontakt

Simple Tax Sp. z o.o.

biuro@simpletax.pl

telefon: +48 22 299 77 73

Adres rejestrowy: ul. Józefa Bema 87 lok. 100
01-233 Warszawa

Biuro dla klientów: ul. Łopuszanska 53 lok. 74
02-232 Warszawa